* یکی از ابزارهایی که می تواند شانس نامزدها را در انتخابات بیازماید  نظر سنجی هاست. امروزه اینترنت به یاری نظرسنجان آمده تا این کار قدری راحتتر صورت پذیرد. در حوزه ی گیلانغرب -  قصرشیرین و سرپل زهاب تعدد و تکثر نامزدها و مقبولیتهای ایلی و قبیله ای از جمله مسائلی است که این حوزه را از سایر مناطق متمایز نموده است .

* دراین حوزه نام نامزدهای دیگری هم شنیده می شود اما تردیدهایی درباره حضور آنها باعث شد تا نامشان در این نظرسنجی جای نگیرد . البته درباره جاسمی اجاق و عدم حضور وی نیز تازگی ها اخباری به گوش می رسد.

* آنچه در این نظر سنجی جلب توجه می کند آرای قابل توجهی است که به دو تن از این نامزد ها داده شده است. فتح الله حسینی با تو جه به حضوری که از دوره قبل در این انتخابات داشت و شناخت مردم نسبت به ایشان آرای وی را تا حدودی با دیگر نامزدها متفاوت نموده است.

* اما دومین برگزیده دکتر رسول پروین است . وی که هنوز زمان کمی از اعلام حضورش در انتخابات گذشته و مردم هم هنوز شناخت کاملی نبست به ایشان ندارند آرای قابل قبولی را در این نظر سنجی به خود اختصاص داده است

* نتایج نظر سنجی کلهر نیوز در مورد نامزدهای انتخابات  مجلس شورای اسلامی  با طرح این سوال که: کدام نامزد جایگاه نمایندگی را در حوزه قصرشیرین ارتقا می دهد؟ تا امروز چهارشنبه به شرح زیر می باشد :

تعداد شرکت کنندگان در نظر سنجی: ۲۸۶ نفر

حائزین آرا به ترتیب بیشترین رای :

۱- فتح الله حسینی از سرپل زهاب ۱۶۳ رای

۲- دکتر رسول پروین از گیلان غرب  ۷۸  رای

۳- لطف الله پرندین  ۱۶ رای

۴- ر سول محنت فر ۱۳ رای

۵- فرهاد تجری       ۴  رای

۶- علیمیر کرمی    ۴ رای

۷- احمد عباسی ۳ رای

۸- سید حشمت جاسمی اجاق  ۲ رای


در ادامه مطالب دوستان در وبلاگ کلهر نیوز به این وبلاگ و کلیه بینندگان متذکر می شویم که نظر سنجی وبلاگ های الوند نیوز و اخبار قصر شیرین دروغ می باشد و تایپیستهای این وبلاگ رای عده ای از کاندید ها را می بندند و آمار خود  را دستی بالا می برند . باز هم  کمال تاسف را برای این تایپیستهای وبلاگ آقای محمدی داریم . از نظر ما و صدها بیننده وبلاگ آقای حسینی عزیز  ،  این وبلاگها بی ارزش و بی اعتبار می باشد . آقای محمدی هم دل خود را به آمار دروغین تایپستهای خود که 3 ، 4 نفر بیش نیستند خوش کند .