طرفداران فتح الله حسینی

شاخه فرهنگیان نوشت :


http://www.bartar1390.blogfa.com


شرایط خاص نماینده قصرشیرینفتح اله حسینی نماینده قصرشیرین در شرایطی به مجلس راه یافت که مجلس و اوضاع کلی اقتصادی ، سیاسی و منطقه ای دارای وضعیت خاصی را سپری می کرد و می کند در زیر به برخی تفاوت ها با دور پیشین انتخابات مجلس اشارتی مختصر می نماییم.

+پیش از ورود نماینده به بهارستان و حتی قبل از انتخابات خط تخریب ایشان به راه افتاده بود و این روند همچنان ادامه دارد من هیچگاه نماینده را فاقد خطا و مبرا از اشتباه نمی دانم ولیکن دیدگاه خاص خود را دارم و با توجه به اطلاعات خود می نویسم کسی هم ملزم به پذیرش آن نیست .

+ نماینده هنوز از سوی استاندار مورد بی مهری قرار می گیرد ودر مقابل هر تحولی که قصد انجام آن را داشته باشد با مجموعه استاندار و زیر دستانش روبرو می شود و صد البته دیگران اکنون همه می دانند که عامل عدم پیشرفت برنامه های منطقه همراهی نکردن استاندار با ایشان است و تنش چندی قبل در حضوروزیر اقتصاد را هنوز مردم و رسانه ها از یاد نبرده اند. حوزه هایی مانند بازارچه که مستقیم زیر نظر استانداراداره می شود با کدام همراهی و روی گشاده از سوی استاندار ساماندهی شود. مردم به حق متوقع هستند که نماینده در این رهگذر وعده ساماندهی بازارچه را عملی کند اما مجبور است با وجود مخالفان محلی کار را در پایتخت پیش ببرد .

+ حاج فتح اله حسینی در شرایطی به مجلس رفت که یکی از بدترین سالهای مالی را پشت سر می گذاریم اکنون مردم از نماینده توقع فعالیت های عمرانی دارند ولی در شرایطی که خزانه مملکت خالی و دولت برای سرپا ایستادن مجبور به حذف ردیف هایی از حقوق کارکنان دولت شد از نماینده توقع جذب کدام اعتبار را باید داشت ؟ و حتی دولت هزینه بیمارستــــانها و مـــــدارس را به سختی و با کمبود بسیار تهیه می کند . و اصلا" آیا دقت کرده ایم میزان جذب اعتبار در سایر حوزه حتی خارج از استان چقدر بوده است ؟

+ بودجه امسال بســـــــــــــیار انقباضی و فشرده بسته شده و کوچکترین روزنه ای برای جابجای ردیف ها گذاشته نشده و در شرایطی که همه دستگاهها از نبود یا کمبود اعتبارات از همان ابتدای سال می نالند رایزنی برای تغییر ردیف های بودجه ای و کسب هزینه امری تقریبا" غیر معقول به شمار می رود.

+ جدای از مسائل مملکتی شرایط بین المللی که به طور کلی از تیررس کاری نماینده خارج است بر سرتاسر مملکت اثر گذار می باشد گرانی بی سابقـــــه دلار و کاهش ارزش رقابتی پول ملی ایران سبب شده مردم تحت فشار باشند واین فشار چیزی نیست که نه تنها یک نماینده بلکه مجموع نمایندگان هم نمی توانند کاری در این خصوص پیش ببرند. از اینروی اعتباراتی که جذب شده با تورم شدید به سرعت ارزش خود را از دست می دهد. به عبارت ساده تر جنگ گستـــــــــرده اقتصادی هیچگاه چنین کشور را در بحران فرو نبرده و حتــــــــــی شرایط از زمان جنگ سخت تر است.

+ نارضـــــــــایتی از عملــکرد نمایندگان مجــــلس منحصـــــــر به قصرشیرن نیست بلکه ناخرسندی به دلیل نداشتن صلابت در مقابل دولت در اکثریت حوزه ها به چشم می خورد و بسیاری از طرح ها از سوی قوه مجریه بدون رضایت قوه مقننه و به صورت خود سرانه اعمال می گردد و مردم خواهان جبهه گیری بیشتر مجلس و خواستار اتخاذ مواضع محکم تری هستند . نمونه بارز آن صدور مجوز استخدام هزاران نفر بدون هماهنگی با مجلس است .

+ از سوی دیگر انتخـــابات ریــاست جمهـــوری وشورای شهر را در پیش روی داریم و طرفهایی که می خواهند در انتخابات شرکت کنند به جذب حامیان مشغولند و در این راستا نمایندگان هم مانند سایر اقشار جامعه بخشی از توان فکری خود را صرف این می کنند که حامی نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری شوند که ره آورد بیشتری برای ارتقای جایگاه اجتماعی و اقتصادی حوزه آنان داشته باشد در حالی که دور قبل این حساسیت وجود نداشت .

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم دی ۱۳۹۱ساعت 7:31  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 
کرمانشاه پست:

سخنان تکان دهنده و دلسوزانه

فتح الله حسینی


دکتر فتح الله حسینی :
از مسئولین سئوال می کنم سهم شهرستان های گیلانغرب؛ سرپلذهاب و قصرشیرین از وعده دو میلیونی اشتغال آقای رئیس جمهور چقدر است ؟ از مسئولین می خواهم به ما آمار اشتغالشان را اعلام کنند و از ما جایزه بگیرند !


در پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه اش همین بس که پرتذکر دهنده ترین نماینده این دوره استان در مجلس شورای اسلامی به مسئولان اجرایی کشور است . در نطق ها و تذکرات شفاهی فعال و کمتر ماهی در تقویم حضورش در مجلس بوده که به وزیری ؛معاونی و یا مسئولی از فرودگاه کرمانشاه تا حوزه انتخابیه اش سختی سفر در عبور از جاده موسوم به مرگ را نداده باشد . از راه گرفته تا ورزش . اینبار نیز در گفتگو با کرمانشاه پست بی پروا سخن گفت .

نرخ بیکاری استان بالای 40 درصد است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگوی اختصاصی با کرمانشاه پست با انتقاد به گزارش منتشره از سوی مرکز آمار گفت : این آمار فرار بجلوست .بیکاری استان در وضعیت خطرناک قرار دارد . وی تأکید کرد : چرا آمار غیرواقعی می دهند ؟ با اطمینان کامل می گویم نرخ بیکاری استان بالای 40 درصد است .

وی با انتقاد شدید نسبت به وضعیت اشتغال استان افزود : از مسئولین سئوال می کنم سهم شهرستان های گیلانغرب؛ سرپلذهاب و قصرشیرین از وعده دو میلیونی اشتغال آقای رئیس جمهور چقدر است ؟حسینی ادامه داد : از مسئولین می خواهم به ما آمار اشتغالشان را اعلام کنند و از ما جایزه بگیرند !

در هفته گذشته نیز اکثر نمایندگان استان آمارهای رسمی نرخ بیکاری را به چالش کشیده و آنرا غیرواقعی دانسته اند . مطابق آمار رسمی کرمانشاه با 14/1 درصد با 4 پله سقوط نست به سال گذشته به رتبه هفتم بیکاری کرمانشاه رسید . نمایندگان استان اما کرمانشاه را در صدر جدول بیکاری عنوان می کنند . اکثر رسانه های دولتی و وابسته حتی از انتشار آمار رسمی نیز خودداری کردند .

مطابق توافق وزرا بازارچه پرویزخان را از انحصار خارج کنید

عضو مجمع نمایندگان در ادامه با اشاره به وضعیت نامطلوب اقتصادی و نحوه انحصارات در بخش تجارت استان افزود : مطابق توافقات وزارت کشور و اقتصاد و امور دارایی برای اعمال ماده 12 قانون گمرکات کشور امیدواریم هر چه سریعتر مقامات ارشد وضعیت بازارچه پرویزخان را از انحصار خارج کنند و به توافق اخیر پایبند باشند .

مدیریت تجارت حجم بالای نان برنجی کرمانشاه به تهران با کیست ؟

فتح الله حسینی برای نخستین بار از ارسال ابهام آمیز نان برنجی در حجم گسترده به تهران خبر داد و گفت : بصورت هفتگی شاهد ارسال کامیون های سئوال برانگیز نان برنجی؛ روغن حیوانی و گیوه از کرمانشاه به تهران هستیم و معلوم نیست مدیریت این تجارت سایه را چه کسی برعهده دارد ؟

این تازه ترین و تندترین انتقادها نسبت به نحوه انحصار و ابهام در فضای اقتصادی حاکم بر استان است . در ماههای اخیر شایعات فراوانی درباره وضعیت پرابهام بازارچه های استان و درآمدهای حاصله ناشی از آنها منتشر شده که هیچ مقامی حاضر به پاسخگویی نبوده است .

تصویب 10 میلیارد تومانی اعتبار اتوبان راه کربلا

نماینده گیلانغرب؛ سرپلذهاب و قصرشیرین در ادامه این گفتگو از تصویب 10 میلیارد تومانی اعتبار اتوبان راه کربلا خبر داد و افزود : در جلسه هفته گذشته با وزیر راه و شهرسازی مبلغ یاد شده تصویب و بزودی در اختیار استان قرار خواهد گرفت . حسینی تصریح کرد : همچنین با توجه به تذکر آذرماه اینجانب در اعتراض به توقف راه آهن اسلام آبادغرب – قصرشیرین اعلام می کنم در توافق با وزیر دوباره ساخت مسیر راه آهن آغاز خواهد کرد

فتح الله حسینی در پایان خطاب به مردم حوزه انتخابیه خود گفت :

بعنوان خادم شما در خانه ملت با تأسف اعلام می کنم سرمایه های عظیم انسانی حوزه انتخابیه ام بیکارند و تأسف بارتر آنکه در خیل عظیم بیکاران رزمندگان و خانواده بزرگ ایثارگران هستند . به آقایانی که آمار نادرست منتشر می کنند می گویم به افکار عمومی و جامعه رجوع کنید تا ببینید درصد واقعی بیکاران چقدر است ؟ با صراحت می گویم وضعیت اشتغال فارغ التحصیلان حوزه انتخابیه ام خطرناک است و بعنوان خادم مردم اعلام می کنم لحظه ای در احقاق حقوق مردم نجیب ؛ زجرکشیده و قهرمان گیلانغرب؛ سرپلذهاب و قصرشیرین کوتاه نخواهم آمد .


+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۱ساعت 12:47  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 

ورود زائران ایرانی آزاد شده در سوریه

و حضور دکتر فتح الله حسینی در این مراسم

48 زائر ایرانی ربوده شده توسط مخالفان سوری که مرداد ماه سال جاری در سوریه به گروگان گرفته شدند، پس از آزادی، عصر امروز پنجشنبه وارد کشور شدند.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۱ساعت 12:43  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 
کرمانشاه پست نوشت

فتح الله حسینی :
کرمانشاه قهرمان در کشور دارای رتبه اول بیکاری است
به گزارش کرمانشاه پست در دور تازه انتقاد نمایندگان استان از وضعیت نابسامان کرمانشاه فتح الله حسینی نماینده قصرشیرین؛ سرپلذهاب و گیلانغرب در تذکری شفاهی نشست علنی امروز (سه شنبه ۱۹ دی) مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر اخیر محمود احمدی نژاد به کرمانشاه گفت : براساس قانون اساسی، دولت موظف است با آلودگی در هر شرایطی مقابله کند اما وضعیت هوا درنوار مرزی کشور به حدی خطرناک است که مردم نمی توانند آن را تحمل کنند و هزاران جانباز شیمیایی در این شرایط رنج می کشند.

وی با اشاره به وضعیت بیکاری استان افزود : کرمانشاه قهرمان در کشور دارای رتبه اول بیکاری است. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: عدم توزیع ثروت ملی به صورت عادلانه در استان های غرب کشور به چه دلیل است و انتظار داریم کرمانشاه قهرمان به حق و حقوق خود برسد.

حسینی همچنین خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت جویا گفت: برنج در استان های غربی نایاب شده و در این خصوص اقدامی انجام نشده است.

 
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۱ساعت 16:19  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 
تقدیم به استاندار محترم


استان کرمانشاه نسبت به سال گذشته با 4 پله سقوط در رتبه هفتم از نظر آمار بالای بیکاری کشور قرار گرفته است


گزارش مرکز آمار ؛ استاندار را به چالش می کشد !روز گذشته دادوش هاشمی استاندار کرمانشاه در گفتگویی از صادرات 50 درصدی به عراق از طریق مرزهای پرویزخان و خسروی در استان کرمانشاه خبر داد . وی چنان از خدمات دولت تعریف و تمجید کرده که گویی تاکنون کشور بخود ندیده است .

اما هاشمی بنظر بدنبال فرافکنی و بی توجهی به آمارهای رسمی منتشره زیرمجموعه دولت خدمتگزار خویش! یعنی مرکز آمار ایران است . این مرکز گزارش نتایج آمارگیری نیروی کار تابستان را منتشر کرد و متاسفانه بیکاری استان با افزایش محسوسی نسبت به سال قبل به 14/1 درصد رسیده است .

پس خوب مشخص است سهم آنهمه صادرات از درگاههای تجاری استان به احاله مسئولیتی در قبال تهیه اشتغال سایر نقاط کشور بجز کرمانشاه تبدیل شده که جوانان این دیار از آن بی بهره اند .

اگر برای اشتغال سهمی در صنعت نیز در نظر بگیریم و به مسکن مهرش مهرورزانه بنگریم می بینیم سهم اشتغال این مهرورزی در صنعت برای جوان جویای کار استانی همراه با کاهش بوده و به 23/5 درصد رسیده است .

بنظر می رسد مخالفان و منتقدان فرمانده کاخ استانداری به بیراهه نرفته اند که اینگونه به نقد آن ساختمان سفید می پردازند . حتی بالاترین مرکز آماری دولت نیز وعده های استانی مقامات را رد یا به تردید رهنمون می کنند .

نیک پذیرفتنی است هر مقام مسئولی بدنبال توجیه و بهتر معرفی کردن عملکرد خویش است اما این نکته را نیز باید دانست در قبال آمار رسمی دولتی که حتی بسیاری بر آن شک دارند باید دست به عصا سخن گفت .

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۱ساعت 16:13  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 

تذکرات کتبی دکتر فتح الله حسینی به

مسئولان اجرایی کشوربه گزارش خبرگزاری خانه ملت، جواد جهانگیرزاده در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۱۷ دی) مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را قرائت کرد.این تذکرات به شرح زیر است:

فتح‌الله حسینی نماینده قصر شیرین هم برای تسریع در گازرسانی و تأمین سوخت مورد نیاز در شهرستان‌های قصر شیرین، گیلانغرب و سر پل ذهاب به وزیر نفت تذکر داد.

فتح‌الله حسینی نیز به همراه حجت‌الاسلام موسوی لارگانی و حسین سبحانی‌نیا به وزیر فرهنگ و ارشاد برای جلوگیری از افزایش قیمت کاغذ تذکر دادند.

فتح‌الله حسینی همچنین در تذکر دیگری به همراه موسوی لارگانی به رئیس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برخورد قانونی با روزنامه ایران به دلیل انتشار مطالب تخریبی علیه وزیر سابق بهداشت و درمان را خواستار شدند.

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم دی ۱۳۹۱ساعت 7:32  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 

سرپل جاوید نوشت :


دیدار حضوری دکتر فتح الله حسینی با مردم

گیلانغرب و سرمست برای رفع مشکلات آنان

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم دی ۱۳۹۱ساعت 7:28  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 

سرپل جاوید نوشت :سرپل جاوید:قائم مقام وزیر راه و ترابری و دکتر فتح الله حسینی و مدیر کل راه و ترابری استان کرمانشاه امروزچهارشنبه 91/10/13 ساعت 4 بعدازظهر در گردنه پاطاق بازدید کردند. و مقرر شد که هرچه زودتر گردنه پاطاق مسدود و اکیپ های شبانه روزی در این گردنه مشغول به کار شوند./+ نوشته شده در  شنبه شانزدهم دی ۱۳۹۱ساعت 7:21  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 

مقام معظم رهبری:

 درگذشت آیت‌الله تهرانی ضایعه‌ای برای روحانیت و جامعه‌ مذهبی تهران استرهبر معظم انقلاب در پیامی درگذشت آیت‌الله مجتبی تهرانی را تسلیت گفتند.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری، در پی ارتحال آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام تسلیتی، درگذشت آن عالم عامل ربانی و معلم اخلاق را ضایعه‌ای برای حوزه‌ی علمیه و روحانیت و جامعه‌ی مذهبی تهران خواندند و این مصیبت را به بازماندگان بیت شریف ایشان تسلیت گفتند.

متن پیام حضرت آیت الله خامنه‌ای به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با تأسف و تأثر فراوان، خبر درگذشت عالم عامل ربّانی، مرحوم آیت الله آقای حاج آقا مجتبی تهرانی رحمت الله علیه را دریافت کردم. این حادثه ناگوار، ضایعه‌ای برای حوزه‌ی علمیه و روحانیت و جامعه‌ی مذهبی تهران و به ویژه ارادتمندان و شاگردان ایشان و جوانانی است که از مجالس پر فیض و درس‌های سازنده‌ی این معلم اخلاق بهره می‌بردند.

اینجانب تسلیت صمیمانه‌ی خود را به آن بیت شریف و بازماندگان، بویژه اخوی بزرگوار و نیز به همسر مکرّم و آقازادگان ارجمند و دیگر بازماندگان این بیت شریف تقدیم داشته، علوّ درجات را آن فقید سعید را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

سیّد علی خامنه‌ای


+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم دی ۱۳۹۱ساعت 13:26  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 

افتتاح سد مخزنی آزادی با حضور رییس جمهور و نمایندگان استان کرمانشاه
 حضور دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهوری، سد مخزنی ˈآزادیˈ روز سه شنبه به بهره برداری رسید. سد مخزنی آزادی در فاصله 90 کیلومتری شهرستان جوانرود و بر روی رودخانه ˈزمکانˈ احداث شده استاین سد که از طرحهای مهر ماندگار در کشور محسوب می شود با ظرفیت ذخیره آب 71 میلیون متر مكعب و برای تامین آب كشاورزی 4200 هكتار از اراضی كشاورزی شهرستان های ثلاث باباجانی، اسلام آبادغرب و دالاهو و همچنین تامین آب شرب و صنعتی شهرهای تازه آباد و اسلام آبادغرب احداث شده است.

عملیات اجرایی سد آزادی در فاصله 90 کیلومتری جوانرود از سال 1382 آغاز شده و تاكنون 750 میلیارد ریال برای احداث آن هزینه شده است.+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم دی ۱۳۹۱ساعت 22:40  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 

سرپل جاوید نوشت :


پیام تشکر مردم حوزه انتخابیه از دکتر فتح الله حسینی 


سردارجبهه های دیروز ونماینده لایق امروز

 

جناب آقای دکتر فتح الله حسینی

نماینده مردمی و پرتلاش حوزه انتخابیه سرپلذهاب ، قصرشیرین و گیلانغرب

بدینوسیله از تلاش بی وقفه جنابعالی و سایر همکاران شریف در فراکسیون رزمندگان و سایر نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تصویب نمودن لایحه جامع خدمات ایثارگران پس از یک دهه وقفه در مجمع تشخیص مصلحت نظام که باعث شادمانی قلب یاران اصیل انقلاب شد صمیمانه سپاسگزاریم.

+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم دی ۱۳۹۱ساعت 15:48  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 

نامه منوچهر كمري

خطاب به استانداركرمانشاه جناب مهندس هاشمي

مشكلات گاز رساني  درمحله هاي سرپل ذهاب هنوز باقي است

بسمه تعالی

جناب آقای مهندس هاشمی استاندار محترم کرمانشاه

با سلام وآرزوی طول عمر بابرکت رهبر معظم انقلاب ،عزت وسربلندی هرچه بیشتر میهن عزیزایران در عرصه های جهانی و توفیق وسلامتی برای جنابعالی وهمه ی خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی به استحضار میرساند که پروژه ی گازکشی شهر سرپل زهاب حدود دو سال است که پس از پیگیری های جنابعالی وهمه ی مسئولین مربوطه ی شهرستان واستان وسالها انتظار مردم سرانجام در محیط شهری به مرحله ی اجرا درآمد به دلایل ذیل عملا مدیریت اجرایی این پروژه باعث گله مندی وانتقادهایی در میان مردم شده است .

1- با وجود تاکید مکرر جنابعالی وپیگیری های نماینده ی محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار محترم وشهرداری وشورای اسلامی شهر اما پیشرفت فیزیکی این پروژه به شکل کاملا محسوسی کند می باشد.

2- باتوجه به اینکه در بخشی از شهر عملیات گاز کشی وانشعاب گاز خانگی صورت گرفته است اما در بخش غربی پایین تر از رودخانه الوند همچون محلات شاه عباسی ، میراث فرهنگی ، فرهنگیان ، پنجاه وچهار هکتاری و فولادی هنوز اقدام قابل توجهی صورت نگرفته است که این امر باعث گله مندی وشائبه درمیان مردم محلات مذکور گردیده است که به کرات به دفتر شورای شهر مراجعه می کنند وبیان می دارند که اولا چرا پیشرفت این پروژه تا این حد کند می باشد وثانیا چرا بخشی از شهر دوسال است از نعمت گاز خانگی بهره مندندودر بخش دیگر هنوز هیچگونه اقدامی صورت نگرفته است واین شیوه ی اجرایی با توزیع عادلانه ی خدمات شهری ورفاهی ومعیارهای مدیریتی وعقلی سازگار نیست واین عدالت نیست که در شهری کوچک چون سرپل زهاب در خانه های بخشی از مردم  دو سال است انشعاب خانگی گاز وصل است ودر بخش دیگر فقط داستان گاز شهری را از دور شنیده اند واین در حالی است در شهرهایی با محیط بسیار ناهموار وبعضا صعب العبور در مناطق سردسیر وییلاقی کشور وبا مساحت وجمعیت خیلی بیشتر از سرپل زهاب با پیشرفت قابل توجه در کوتاه مدت وبه شکل هماهنگ تمام محلات شهر از نعمت  گاز بهره مند شده اند واکنون  این ناهمسانی توزیع خدمات در این شهر باعث شائبه وانتقاد شده است واکنون استدعا داریم که حضرتعالی دستور لازم را در خصوص تسریع در روند پیشرفت فیزیکی پروژه وانجام عملیات گازرسانی در سایر محلات صادر فرمایید تا آنچنان که واقعیت دارد عیان نیز گردد که همانطور که در جنگ وهمه ی مناسبتهای انقلاب همه ی مردم باهر عقیده وسلیقه ای چون عضو یک خانواده در دفاع وحضور به موقع همفکر وهمگام بودند اکنون نیز در توزیع خدمات رفاهی يکسان وبرابرند.

باتشكرواحترام منوچهركمري عضوشوراي شهرسرپلذهاب

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم دی ۱۳۹۱ساعت 16:5  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 

سرپل جاوید نوشت :

دیدار حضوری دکتر فتح الله حسینی با مردم

برای رفع مشکلات آنان امروز شنبه 91/10/9

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم دی ۱۳۹۱ساعت 8:18  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 

محمد حسین قیطاسی

رئیس آموزش و پرورش سرپلذهاب شد


محمد حسین قیطاسی رئیس سابق اداره آموزش و پرورش قصرشیرین به عنوان مدیر این اداره در سرپلذهاب منصوب گردید.قیطاسی پیش از این و در دوران نمایندگی جاسمی اجاق ریاست آموزش و پرورش قصرشیرین را عهده دار بود.همچنین منوچهر حسینی نیز چندی پیش به عنوان معاونت این اداره منصوب گردید.

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم دی ۱۳۹۱ساعت 8:12  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 


به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جواد جهانگیرزاده در جلسه علنی امروز ( یک‌شنبه ۳دی) تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.حسینی نماینده قصرشیرین به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص علت افزایش افسارگسیخته قیمت و نایاب شدن برخی اقلام خوراکی مردم از جمله برنج در غرب کشور تذکر داد.


+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم دی ۱۳۹۱ساعت 12:51  توسط طرفداران فتح الله حسيني  | 

اعتراض شدید هفت نمایندگان استان کرمانشاه

به وزیر راه و شهر سازی


جلیلیان نماینده اسلام اباد غرب، حسینی نماینده قصرشیرین، محبی نماینده سنقر، منوچهری، طیب و رزم  نمایندگلان کرمانشاه و احمدی نماینده هرسین در مجلس شورای اسلامی وزیر راه و شهرسازی تذکر شدید در مورد تعطیلی پروژه راه آهن کرمانشاه به خسروی دادند.لازم به ذکر است که پیش از این فتح اله حسینی چندین بار به صورت کتبی و عملی نسبت به عملکرد وزیر راه و شهرسازی اعتراض نموده بود.

+ نوشته شده در  شنبه دوم دی ۱۳۹۱ساعت 7:16  توسط طرفداران فتح الله حسيني  |